Architektūrinis projektavimas

Individualus namo Projektas kiekvienu atveju rengiamas unikalus, atsižvelgiant į esamą aplinką, sklypo ypatumus, Jūsų pageidavimus. Jeigu Jūs norite turėti namą, kurio funkcija, interjero ir inžineriniai sprendimai atitiktų Jūsų poreikius – individualaus namo Projektas yra Jums.

Mes dirbame su kvalifikuotais atskirų Projekto dalių specialistais, konstruktoriais, geodezininkais, statybos srities atstovais, todėl galime pasiūlyti visas Projektui atlikti reikiamas paslaugas: nuo paruošiamųjų Projektavimo darbų iki namo pridavimo.

Minimali individualaus gyvenamojo namo Projekto architketūros ir sklypo plano dalies kaina yra 1500 Eur. Kiekvienu atveju kaina yra nustatoma individualiai, atsižvelgiant į sklypo charakteristikas, vietą, apribojimus, pastato sudėtingumą.

Siekdami įvertinti namo Projekto kainą ir padėti Jums susidėlioti namo viziją siūlome atsiųsti užpildytą klausimyną adresu info@aistudio.lt

AI Studio klausimynas statytojui

Jeigu norite individualaus namo Projekto, bet nežinote nuo ko pradėti, kreipkitės į Mus, mes Jus supažindinsime su gyvenamojo namo Projekto sudėtimi, darbų kiekiais, terminais.